Начелник Милан Вукадиновић у посјети Заводу за заштиту културно-историјског и природног наслеђа Републике Српске

Начелник општине Фоча Милан Вукадиновић данас је посјетио Завод за заштиту културно-историјског и природног наслеђа
Републике Српске.
На радно-консултативном састанку разговарао је са директорицом Завода, Јасном Милешевић и начелником Одјељења за заштиту природе, Драганом Ковачевићем.
Тема састанка била је Студија за проглашење Парка природе „Тара“ по чему ће општина Фоча постати јасно позиционирана на простору Републике Српске, али и региона.
Осим природних богатстава разговарало се и о богатом културно-историјском насљеђу које Фоча баштини, а које, уз адекватну заштиту и промоцију, може обогатити њену туристичку понуду.