Отворено клизалиште на Тргу Краља Петра

У оквиру манифестације Зима у Фочи, вечерас је уз музичко-сценски наступ новосадских ,,Хаос аниматора” отворено клизалиште за дјецу, на Тргу Краља Петра.

Клизалиште ће бити отворено до 31. јануара, а радиће сваког дана од 10 до 22 сата.

Прва два дана и посљедњег карте су беспплатне, а осталим данима коштаће једну марку за пола сата клизања.

Локална управа је клизалиштем обогатила манифестацију „Зима у Фочи“.

„Изузетно ми је задовољство да смо први пут у историји Фоче отворили клизалиште и нашој дјеци омогућили да клижу. “Хаос аниматори” из Новог Сада направили су диван шоу за нашу дјецу, а имамо и садржаје за родитеље, као што су топли напици и разна јела која су приредили наши угоститељи, Удружење „Породица“, наша Туристичка организација и мислим да ће ово бити један одличан догађај у Фочи“, рекао је начелник општине Милан Вукадиновић.

Уз клизалиште, у понуди мини зимзограда кувано вино и чај, слатке и слане пите, домаћи сокови, колачи.

На једном од штандова и Удружење „Породица“ и то са хуманом мисијом.