Потписивање уговора са стипендистима у сриједу

Потписивање уговора са студентима који су остварили право на стипендију из буџета општине за ову годину заказано је за сриједу у 11.00 часова у сали Центра за културу и информисање.

Стипендије су одобрене за 158 студената, са најмањом просјечном оцјеном 7,50, дјецу ратних војних инвалида, студенте без једног или оба родитеља, кориснике социјалне помоћи, студенти чија су оба родитеља незапослена, те студенти из вишечланих породица са троје и више дјеце.

Стипендије ће примати и бруцоши са одличним успјехом из средње школе и наградама са такмичења.

У случају изостанка, потписивању може присуствовати неко од чланова домаћинства, уз важећи лични документ. Исплата стипендија неће почети док сви студенти не обаве процедуру потписивања уговора.