ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ЈАВНУ РАСПРАВУ О ИЗМЈЕНИ И ДОПУНИ ДИЈЕЛА РЕГУЛАЦИОНОГ ПЛАНА „ХУМ – ШЋЕПАН ПОЉЕ“ ОПШТИНА ФОЧА ЧИЈИ ЈЕ ИНВЕСТИТОР МИЈОВИЋ БОРЕ ИЗ ФОЧЕ

Јавна расправа о Измјени и допуни Регулационог плана „Хум – Шћепан Поље“ чији је инвеститор Мијовић Боре из Фоче, одржаће се 18.03.2022.године у времену од 11 до 12 часова у сали број 31 у згради Општине Фоча.

План обухвата дио парцеле означене као к.ч. број 520 к.о. Хум, у површини од 4.500,00 м2 и обухвата простор на десној обали ријеке Дрине, испод магистралног пута М18, у чијој се непосредној близини са југоисточне стране граничи са локацијом рафтинг кампа „Ивона“.

Инвеститор израде Измјена и допуна Регулационог плана „Хум – Шћепан Поље“ Општина Фоча је Мијовић Боре из Фоче. Носилац припреме Плана је Одјељење за просторно уређење, стамбено – комуналне послове, а носилац израде Плана је „Пројект“ а.д. Бања Лука.

Позивају се заинтересована лица да присуствују јавној расправи.