Постављена вјештачка трава на помоћном терену ФК Сутјеске

На помоћном терену Фудбалског клуба Сутјеска завршени су радови на постављању вјештачке траве. Средства за уређење овог терена обезбеђења су из Покрајинског  секретаријата за регионални развој, међурегионалну сарадњу и локалну самоуправу који је  општини Фоча уручио уговор у износу од 1.700.000.00 динара као финансијска помоћ за постављање вјештачке траве на помоћном стадионун у улици Бранка Радичевића.

У овој години почиње и изградња помоћног фудбалског терена са вјештачком травом у Доњем Пољу. Уговор о његовој изградњи потписали су начелник општине Фоча Милан Вукадиновић и предсједник Фудбалског Савеза Републике Српске Вицо Зељковић.

Вриједност терена који ће бити постављен износи око 580.000 КМ са ПДВ-ом. Општина је дужна да обезбиједи локацију као и припремне грађевинске радове, док ће савез да обезбиједи травнату подлогу. Вриједност грађевинских радова се креће од 200 до 250.000  у зависности од обима послова и терена, док је вриједност подлоге од 300 -350. 000 КМ.