Прелиминарна ранг листа младих брачних парова за куповину стана

Прелиминарна ранг листа младих брачних парова који испуњавају услове за куповину стана у стамбеном објекту зграде за младе брачне парове у Фочи по цијени од 1.350,00 КМ по м/2.

Прелиминарна ранг листа младих брачних парова који испуњавају услове за куповину стана – преузмите

Листа подносилаца захтјева који нису испунили опште услове прописане јавним позивом за куповину стана – преузмите

На ову прелиминарну ранг листу право жалбе имају незадовољни подносиоци захтјева за куповину стана у стамбеном објекту зграде за младе брачне парове у Фочи по цијени од 1.350,00 КМ по м/2 Начелнику Општине Фоча у року од осам  дана од дана објаве на огласној табли Општине Фоча.

ПРЕДСЈЕДНИК КОМИСИЈЕ
Тодоровић Славенка