Јавни позив за јавну расправу о измјени и допуни дијела регулационог плана „Хум-Шћепан поље“

Јавна расправа о Измјени и допуни дијела Регулационог плана „Хум – Шћепан Поље“ (осма измјена) чији су Инвеститори Ненад Иконић и Драгослав Пејовић из Фоче, одржаће се 05.12.2022. године у времену од 9 до 10 часова у сали број 31 у згради Општине Фоча.

Измјене и допуне Плана се односе на локацију која се налази у мјесту Бастаси, на дијелу к.ч. број: 520/1, к.о. Хум, на десној обали ријеке Дрине, уз магистрални пут М-1-111, дионица Брод на Дрини 2 – граница БиХ/ЦГ (Хум – Шћепан Поље). Површина земљишта предвиђена за изградњу овог кампаје сса 10.818т2.

Инвеститори израде Измјена и допуна дијела Регулационог плана „Хум – Шћепан Поље“ су Ненад Иконић и Драгослав Пејовић из Фоче. Носилац припреме Плана је Одјељење за просторно уређење, стамбено-комуналне послове, Општина Фоча, а носилац израде Плана је „Пројект“ а.д. Бања Лука.

Позивају се заинтересована лица да присуствују јавној расправи.

НАЧЕЛНИК

Одјељења за просторно уређење, стамбено-комуналне послове,

Ранко Поповић