Начелник општине честитао суграђанима православну Нову годину

Начелник општине Фоча Милан Вукадиновић упутио је честитку свим Фочацима који прослављају Нову годину према јулијанском календару.

“Увјерен сам да дани, седмице и мјесеци који слиједе са собом доносе више братске љубави, солидарности, јединства и саборности. Љубав и солидарност дају наду, а јединство и саборност дају нам снагу. Само такви смо потребни нашем граду и општини.

Свако вријеме носи своје бреме, а посљедњих година свједоци смо неких тектонских промјена на свјетском нивоу. Свака од тих промјена оставља посљедице на све локалне заједнице, па и нашу. Међутим, знам да ћемо из свих ових турбуленција изаћи јачи и одлучнији, ријешени да Фочу поставимо на мјесто које јој припада” – поручио је Вукадиновић.