Потписане измјене Посебног колективног уговора за запослене у Општинској управи

Начелник општине Милан Вукадиновић и предсједник Синдикалне организације Милија Радовић потписали су Колективни уговор о измјенама и допунама колективног уговора за запослене раднике у Општинској управи.

– Кроз измјене и допуне Колективног уговора за запослене у Општинској управи предвиђено је повећање цијена рада са 120 на 125 и у добром дијелу коефицијенти су поправљени и усклађени са школском спремом, тежином, сложеношћу и одговорношћу, с тим да се водило рачуна о пропорционалности свега наведеног – рекао је предсједник Синдикалне организације.

Наченик Вукадиновић и Радовић  сагласни су да је ефикасност и професионализам запослених у Управи императив којим се треба руководити како би Општина  била сервис грађана и одговорила на потребе развоја локалне заједнице.