Конкурс за суфинансирање процедуре вантјелесне оплодње

Општина Фоча објављује данас јавни конкурс за додјелу једнократне новчане помоћи за финансирање једне процедуре вантјелесне оплодње, у износу до 5.000 КМ.

Право на додјелу новчаних средстава за суфинансирање трошкова процедуре асистиране репродукције, могу остварити породице које су обавиле три процедуре на терет средстава обавезног здравственог осигурања признате од Фонда здравственог осигурања Републике Српске и које имају пријављено пребивалиште на територији општине Фоча.

Захтјеви са потребном документацијом могу се доставити непосредно на писарницу Општинске управе, Општине Фоча или поштом на адресу: Општина Фоча, Ул. Kраља Петра 1, са назнаком за ЈАВНИ КОНКУРС за додјелу једнократне новчане помоћи за финасирање једне процедуре асистиране репродукције (вантјелесне оплодње).

Рок за подношење захтјева је 15 дана од дана објављивања.

Све додатне информације у вези јавног конкурса могу се добити код самосталног стручног сарадника, путем телефона број: 058/213-450.