У току чишћење путева на територији општине, зимске службе на терену

Снијежне падавине протеклог дана на подручју општине Фоча успориле су саобраћај, али дјеловањем зимске службе у току ноћи и од раних јутарњих часова, све градске и приградске саобраћајнице су проходне.

На терену су возила која су ангажована на чишћењу и посипању саобраћајница, као и радници који ручно чисте пјешачке просторе – тротоаре, мостове и друге јавне површине, које користе пјешаци. Улице и локални путеви одржавају се према приоритетима надлежног Одјељења за просторно уређење и стамбено – комуналне послове.

Грађани се моле да буду опрезни и прилагоде вожњу условима пута, као и да обаве своје законом предвиђене обавезе, те да очисте снијег испред својих радњи и приватних објеката. Још једном, упућује се апел и молба онима који возила паркирају непрописно, да то не чине, јер тиме отежавају уредно и правовремено чишћење.

Општинске зимске службе са свим расположимим капацитетима настављају активан рад до окончања зимске сезоне на задовољство и у корист грађана.