Амбасадор Велике Британије у БиХ у посјети Фочи

Његова екселенција Џулијан Рајли, амбасадор Уједињеног Краљевства Велике Британије и Сјеверне Ирске у Босни и Херцеговини, са сарадницима данас је боравио у званичној посјети општини Фоча.

Начелник општине Милан Вукадиновић, замјеница начелника Весна Рашевић и предсједник Скупштине општине Срђан Драшковић, амбасадору су представили актуелну економску и политичку ситуацију у општини Фоча, као и њене развојне потенцијале за будућа инвестирања.

-Захваљујемо се амбасадору што је нашао вријеме да посјети нашу општину, која ће као и до сада наставити да његује партнерства и пријатељства са дипломатским представништвима у Босни и Херцеговини- рекао је Вукадиновић.

Амбасадор Рајли захвалио је на пријему и размјени мишљења и информацијама које је добио од представника општинске власти, приликом посјете и дао је подршку првенствено капиталним пројектима.