Прелиминарна ранг листа младих брачних парова за куповину стана

Прелиминарна ранг листа младих брачних парова који испуњавају услове за куповину стана у стамбеном објекту зграде за младе брачне парове у Фочи по цијени од 1.350,00 КМ по м2 објављена је данас.

У стамбеној згради за младе брачне парове је 50 станова, а према тренутној ситуацији на располагању за избор у другом кругу било  је 13 станова.

Будући да је у току фаза реализације кредита за куповину стана кандидате из првог јавног позива, уколико неки од тих кандидата не буде реализовао кредит  у остављеном року, избор наредних кандидата ће се попуњавати према редослиједу на ранг листи из другог јавног позива.

На ову прелиминарну ранг листу право жалбе имају подносиоци захтјева за куповину стана у стамбеном објекту зграде за младе брачне парове у Фочи по цијени од 1.350,00 КМ по м2 начелнику општине Фоча у року од осам дана од дана објаве на огласној табли општине Фоча.

Прелиминарну ранг листу можете погледати у прилогу текста.

Листа подносилаца захтјева који нису испунили опште услове прописане јавним позивом за куповину стана