Потписан уговор о изградњи терена са вјештачком травом

Начелник општине Фоча Милан Вукадиновић и генерални секретар Фудбалског савеза Републике Српске Дејан Лукендић потписали су данас уговор о реализацији изградње и постављања терена са вјештачком подлогом, укупне вриједности 500.000 КМ за потребе ФК “Сутјеска”.

Начелник Вукадиновић изразио је захвалност Фудбалском савезу Републике Српске, који је општину Фоча уврстио међу десет апликаната, који ће кроз реализацију овог пројекта промовисати спорт на најбољи могући начин.

-Терен који ће бити постављен на помоћном стадиону Фудбалског клуба “Сутјеска” у Доњем Пољу побољшаће услове рада ФК “Сутјеска”, а због близине Дјечијег вртића “Чика Јова Змај” и Студентског дома такође ће бити доступан студентима и малишанима – рекао је Вукадиновић.

Предсједник ФК “Сутјеска” Дарко Војводић захвалио је руководству Фудбалског савеза РС и општини Фоча који су подржали пројекат изградње помоћног терена, јер ће то бити велика предност за дјецу и Фудбалски клуб.