Фоча сутра обиљежава Дан општине

Заједно са суграђанима, али и бројним гостима из региона, општина Фоча сутра прославља Дан општине – 9. мај.

Полагање вијенаца за 646 погинулих бораца Војске Републике Српске испред централног спомен-обиљежја предвиђен је за 09.00 часова.

Поводом Дана општине Фоча у 11.00 часова у Градском позоришту биће одржана свечана сједница Скупштине општине Фоча на којој ће бити уручена највећа општинска признања.

Повеља општине Фоча ове године биће додијељена постхумно некадашњем предсједнику Скупштине општине Фоча и посланику у Народној скупштини Републике Српске Радојици Млађеновићу, док ће признање Почасног грађанина бити уручено угледном добротвору и дугогодишњем градоначелнику Ларисе Ризосу Комицасу, одлучено је на сједници фочанске Скупштине општине.