СЈЕДНИЦЕ И ДНЕВНИ РЕД

Сједнице се одржавају у правилу једном мјесечно. Овдје преузмите дневни ред и све материјале. Послије сједнице овдје су доступни још и извјештаји са сједница и скраћени записници.

На овај начин, грађани и заинтересована јавност, прије сједнице биће благовремено упознати о питањима о којима ће одборници доносити одлуке. Комплетне материјале, у .зип формату, можете преузети испод.

Најновије вијести из Скупштине

У сриједу се бира најбољи спортиста Фоче

30/01/2023

Свечана церемонија Избора спортисте године општине Фоча биће одржана у сриједу, 01. фебруара, са почетком