СЈЕДНИЦЕ И ДНЕВНИ РЕД

Сједнице се одржавају у правилу једном мјесечно. Овдје преузмите дневни ред и све материјале. Послије сједнице овдје су доступни још и извјештаји са сједница и скраћени записници.

На овај начин, грађани и заинтересована јавност, прије сједнице биће благовремено упознати о питањима о којима ће одборници доносити одлуке. Комплетне материјале, у .зип формату, можете преузети испод.

Најновије вијести из Скупштине

Позив за Седму редовну сједницу Скупштине Општине Фоча, четвртак, 22.7.2021. године

16/07/2021

Седма редовна сједница Скупштине Општине Фоча ће се одржати у четвртак, дана 22.  јула  2021.

СО Фоча: Што прије реконструисати магистралне и регионалне путеве

21/05/2021

Одборници Скупштине општине Фоча на посебној сједници једногласно су усвојили закључак којим од надлежних траже

Прочитајте