Javna ustanova za predškolsko vaspitanje i obrazovanje djece Dječiji vrtić „Čika Jova Zmaj“, Foča

Puno ime organizacije:

Javna ustanova za predškolsko vaspitanje i obrazovanje djece Dječiji vrtić „Čika Jova Zmaj“ Foča

Adresa:

Nemanjina bb, 73300 Foča

Kontakt telefon:

058/210-450

Websajt:

Povezanost sa opštinom:

Opština imenuje Upravni odbor i bira direktora. Izvještaj o radu kao i Program rada podnosi Skupštini opštine.

Način finansiranja:

Lični prihodi i Budžet opštine Foča

Organizacija usluge:

Sve usluge se pružaju u prostorijama Dječijeg vrtića. Radno vrijeme od 6 do 16 h.

Informacije na raspolaganju građanima:

Sve informacije i cjenovnik usluga vrtića možete dobiti u ustanovi ili na telefon : 058/210-450

Informacije na raspolaganju šalter sali opštine:

Na infodesku Centra za usluge građanima

Naziv usluge:

Broj korisnika:

Cijena:

Trajanje:

Napomena:

Cjelodnevni boravak

100 KM

Do 10 sati dnevno

Brojno stanje djece promjenjivo

Poludnevni boravak

65 KM

Do 5 sati dnevno

Igraonički program

55 KM

Tri mjeseca godišnje

Napomena:

Kapacitet dječijeg vrtića je 100 mjesta. Starosna dob djece od 2 do 7 godina.

Pored gore nabrojanog nudimo primarni program (vaspitno-obrazovni rad sa djecom od 2-7 god.), igraonički program (priprema djece za školu), produženi boravak (za školsku djecu do četvrtog razreda), kulturno-umjetnički program (organizacija proslava, praznika, rođendana, izložbi,…)