ЊЕГОШЕВА УЛИЦА И МОСТ НА ЋЕХОТИНИ ДОБИЛИ НОВИ АСФАЛТ

У Фочи је завршена реконструкција Његошеве улице у самом центру града, која је добила све карактеристике модерне саобраћајнице, а у којој ће до краја године бити завршена и нова зграда Православног богословског факултета.

Реконструкцијом је обухваћен и мост ка ријеци Ћехотини у центру града на коме је измијењен и коловоз и ивичњаци и пјешачке стазе.

most 3

Начелник општине Фоча Радисав Машић рекао је да су ови инфраструктурни радови финансирани из буџета општине у вриједности од око 60 хиљада марака.

-Поред ових, наредних дана биће реконструисано још неколико улица у граду, у складу са Програмом уређења грађевинског земљишта, који је усвојила Скупштина општине. Након реконструкције предстоји постављање хоризонталне и вертикалне сигнализације-истакао је Машић.

most 1

Он је додао да ће завршетком ових и других планираних радова, градске улице добити ново лице, а град, са новим објектима и модернизованим улицама, љепши изглед.