Асфалтиран дио Светосавске и хелиодром код КПЗ-а

Јуче је завршено асфалтирање дијела Светосавске улице, као и изградња хелиодрома на простору између КПЗ и ријеке Дрине, који је, по сугестији пилота Хеликоптерског сервиса Републике Српске, погодан за слијетање хеликоптерa у хитним случајевима транспорта болесника.Та локација одговара и пилотима и Болници. У општини кажу да ће у наредној години настојати да хелиодром добије међународни сертификат и буде регистрован за спуштање хеликоптера свих врста. Средства за ове инвестиције издвојена су из општинског буџета.

Данас су почели припремни радови за изградњу паркинга на новом гробљу Бараковац. Биће изграђено 50 паркинг мјеста и на тај начин ријешен проблем који траје откако је ново гробље отворено на тој локацији.Уз све што је до сада урађено предстоји да се још ураде плочице у капели и партеру, како би пратећи објекти на гробљу били у потпуности опремљени. Газдовање гробљем и свим пратећим објектима Општина је повјерила ЈКП Комуналац. Све наведене инвестиције финансирају се из општинског буџета.