Јавни увид у садржину Нацрта измјена и допуна Регулационог плана “Хум – Шћепан Поље” и плана “Брод на Дрини”

advanced divider

Одјељење за просторно уредјење, стамбено комуналне послове објављује оглас о излагању на Јавни увид нацрта измјена и допуна дјела Регулационог плана “Хум – Шћепан Поље” и плана “Брод на Дрини” Фоча.

Позива се заинтересована јавност и власници непокретности подручја за које се План доноси, да изврше увид у садржину Нацрта Плана у згради Општине Фоча, Шалтер сала – радним даном од 07 до 15 часова.

Јавни увид ће трајати у времену од 04. новембра 2019. године до 04. децембра 2019. године.
Књига примједби се налази у Шалтер сали – шалтер број 3.

За сва додана образложења градјани се могу обратити у Одјељење за просторно уредјење, стамбено комуналне послове или директно Носиоцу израде Плана “Пројект” а.д. Бања Лука, ул. Веселин Маслеше 1/ИВ Бања Лука.
Целокупне огласе можете погледати и преузети у електронској форми на дну странице.

Brod na Drini

Hum – Šćepan Polje