Одржан традиционални новогодишњи пријем начелика општине

Дана 31.12.2019. године, начелник општине Радисав Машић, приредио је свечани пријем за све запослене у општини Фоча

Домаћин пријема начелник општине Радисав Машић, сагледавајући годину на измаку, посебно је задовољан чињеницом да је овогодишњи буџет испуњен у потпуности, те да је донесен и финансијски оквир за наредну годину.

„Ми смо радили добро и успјешно, све оно што је од интереса за грађане је успјешно реализовано, а планирали смо добар и реалан буџет који је највећи до сада.”

Он је оцијенио да су општинске службе добро радиле током ове године и рекао да очекује такву сарадњу и у 2020-тој.

Новогодишње честитке својим суграђанима упутили су и замјеник начелника општине Фоча, Зоран Елез, Секретар СО Фоча Бранимир Радовић, као и начелници општинских одјељења.

-Желим да вам година која је пред нама донесе пуно доброг здравља, среће и љубави и да заједничким снагама, толеранцијом и добром вољом учинимо да Фоча буде још боља и просперитинија општина-стоји у честитки начелника Машића.

Начелник се захвалио свима на сарадњи и на напорима које сваки појединац чини и доприноси у својој области рада и дјеловања за лијепу и напредну Фочу.