ОПШТИНА САНИРА ПОСЉЕДИЦЕ НЕВРЕМЕНА

Неврјеме, праћено градом, које је крајем прошле седмице захватило дјелове наше општине, нанјело је велику штету пољопривредним усијевима и воћу, а велику штету претрпјели су и локални путеви.

На више мјеста појавила су се клизишта, док су многи путеви и мостови били затрпани и онеспособљени за саобраћај.

Општина је одмах реаговала тако да су током викенда радници предузећа „Извор“ радили на отклањању последица у Трновачама, Ђиђеву, Кутима, Броду, где су оштећења и највећа. Путеви у тим подручјима су очишћени а општинска комисија ће, по захтјеву грађана који су претрпели штету од града, ових дана изаћи на терен, како би процјенила насталу штету. Општина ће у складу са својим могућностима, помоћи у санирању последица невремена.