Општинска изборна комисија Фоча – Обавјештење

Општинска изборна комисија Фоча обавјештава јавност да је, у складу да изборним прописима и препорукама Централне изборне комисије Босне и Херцеговине, започета активност којим се држављанима Босне и Херцеговине који имају бирачко право са статусом расељене особе, уписаним у Централни бирачки списак за Основну изборну јединицу 166 Фоча, омогућује остваривање бирачког права на основу изражене бирачке опције.

Захтјев за одређивање или промјену бирачке опције може се остварити путем Центра за бирачки списак, који се налази у просторијама Општинске управе Општине Фоча, канцеларија број 15.

Центар за бирачки списак ради у оквиру радног времена Општинске управе Општине Фоча, сваким радним даном, у периоду од 7,00 до 15,00 часова.

ПРЕДСЈЕДНИК ОПШТИНСКЕ  ИЗБОРНЕ  КОМИСИЈЕ  ФОЧА

Бранимир  Радовић