Потписивање уговора о стипендирању

Начелник општине Фоча Радисав Машић потписиваће у уторак и сриједу 11. и 12.августа, уговоре о стипендирању са 175 редовних студената из ове локалне заједнице, за шта је у општинском буџету обезбијеђено око 150.000 КМ.

-Како би се испоштовале све епидемиолошке мјере, уговори са стипендистима потписиваће се два дана у два различита термина-саопштено је из локалне управе.

У уторак, 11.августа уговори ће потписати студенти првих година студија у 10.00 часова у читаоници Центра за културу и информисање. Истог дана, у 13.00 часова, уговоре ће потписати студенти других година студија.

Студенти трећих година студија уговоре ће потписати у сриједу 12.августа у читаоници Центра за културу и информисање у 10.00 часова, док ће истог дана у 13.00 часова уговоре потписати студенти четвртих, петих и шестих година студија.

Појединачни износ стипендије, зависно од године студија, је од 80 до 100 КМ мјесечно.

Општина Фоча ће у академској 2019/2020. години стипендирати студенте који су испунили услове конкурса расписаног у децембру прошле године.