Уговори за пластенике

У склопу пројекта „Директна социо-економска помоћ изузетно угроженим породицама
у локалним заједницама у Босни и Херцеговини“ и на основу Споразума закљученог између Општине Фоча и Њемачке невладине организације Арбеитер – Самаритер – Бунд е.В (АСБ)“, у сриједу 02.09.2020. године , Начелник општине Фоча ће потписати уговоре са 12 изабраних корисника. Потписивање уговора и обука за кориснике ће се одржати у сали Центра за културу и информисање Фоча у 9 сати.

Пројекат има за циљ додјелу одређеног броја пластеника за кориснике социјалне помоћи по
пројектној локалној заједници уз пратећу обуку за пластеничку производњу и Споразумом о
суфинансирању биће извршена донација 9 пластеника за изразито социо-економски угрожене
породице и 3 колективна корисника у локалној заједници општини Фоча, која је обезбједила
финансијско учешће у износу од 9.600,00 КМ.

Партнер на пројекту је ЈУ Центар за социјални рад Фоча.