Повезивање сеоских домаћинстава са пружаоцима услуга у области туризма

У циљу оснаживања сеоских домаћинстава из прекограничног подручја Фоча-Плужине, кроз пројекат ће се успоставити веза са пружаоцима услуга у сектору туризма. Најпре ће бити идентификована сеоска домаћинства заинтересована за пружање туристичких услуга, а потом ће се развити туристички пакети и дизајнирати промотивни материјал за сеоска домаћинства. Пројекат ће подржати најмање 3 сеоска домаћинства у Плужинама и Фочи малим инфраструктурним интервенцијама (обнова, изградња, куповина, итд.) у оквиру објеката који ће бити понуђени туристима који посећују подручје. Ова активност ће такође укључивати кампању за подизање свести међу сеоским домаћинствима и пружаоцима туристичких услуга за њихову сарадњу у циљу унапређења туристичке понуде у пројектном подручју.

Детаљније:

Повезивање сеоских домаћинстава са пружаоцима услуга у области туризма

Европска унија наставља са оснаживањем сеоских домаћинстава у Плужинама и Фочи