Општина Фоча

Позив за достављање понуда за ангажовање пружаоца услуга организовања заједничке међународне туристичке манифестације у Фочи

advanced divider

Позивамо сва заинтресована домаћа и страна правна лица да учествују у тендерској процедури за ангажовање пружаоца услуга организовања заједничке међународне туристичке манифестације у оквиру пројекта „Туризам, Адреналин и Рафтинг Авантура (Т.А.Р.А.)“. Пројекат реализују Општина Фоча и Општина Плужине, у сарадњи са ТО Фоча и Парком природе Пива, а у оквиру Програма прекограничне сарадње БиХ – ЦГ који финансира Европска унија.

У прилогу можете пронаћи досије за учешће у тендерској процедури.

Сва заинтересована лица дужна су понуду доставити лично или путем поште најкасније до 29.07.2021. године до 12 часова на адресу Општина Фоча, Краља Петра I, 73302 Фоча, Република Српска (БиХ).

Линк за преузимањe:

Досије