ОВЈЕРЕНЕ КАНДИДАТСКЕ ЛИСТЕ ЗА ИЗБОР ЧЛАНОВА САВЈЕТА МЈЕСНИХ ЗАЈЕДНИЦА НА ПОДРУЧЈУ ОПШТИНЕ ФОЧА 2021. ГОДИНЕ

ОВЈЕРЕНЕ  КАНДИДАТСКЕ  ЛИСТЕ  ЗА 

ИЗБОР  ЧЛАНОВА  САВЈЕТА  МЈЕСНИХ  ЗАЈЕДНИЦА 

НА  ПОДРУЧЈУ  ОПШТИНЕ  ФОЧА  2021.  ГОДИНЕ 

 

 

 

  1. Б 001 ЦЕНТАР  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Центар

 

  1. БОДИРОГА  ОГЊЕН  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  2. ВЛАДИЧИЋ  МИЛИНКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  3. ДИВЧИЋ  ГОРАН  –  Социјалистичка  партија
  4. ДРАКУЛ  ДРАГАНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  5. ДРАКУЛИЋ  ДАРКО   –   Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  6. ЕЛЕЗ  ЈЕЛЕНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  7. КОВАЧЕВИЋ  БРАНКА  –  Уједињена  Српска
  8. КРУНИЋ  МАРКО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  9. МИЈОВИЋ  ГОРАН  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  10. МИЛЕТИЋ ОЉЕГ  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  11. НИКОЛИЋ НАТАША  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  12. ПАВЛОВИЋ НЕМАЊА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  13. ПАПРИЦА БОЈАН  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  14. ПЉЕВАЉЧИЋ  МИЛЕНКО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  15. ПОЈУЖИНА СПОМЕНКА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  16. ПУХАЛО НЕНАД  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  17. ШОЛАЈА САЊА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД

 

Бира се седам чланова Савјета.

 

 

  1. Б 002  ГОРЊЕ  ПОЉЕ  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Горње  Поље

 

  1. БЛАГОЈЕВИЋ  АЛЕКСАНДРА  –  Савез  независних  социјалдемократа  – СНСД
  1. БЛАГОЈЕВИЋ  НИКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  2. ВУКАДИНОВИЋ  ЊЕГОШ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  3. ГОВЕДАРИЦА  РАНКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  4. ДУЊИЋ  ГОЈКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  5. ЈОЈИЋ  СПАСОЈЕ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  6. КОЦИЋ  ИВАНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  7. МАСТИЛО  СОЊА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  8. МИЉАНОВИЋ  МЛАДЕН  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  9. ПАВЛОВИЋ СВЈЕТЛАНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  10. ПАПРИЦА АНА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  11. ПЉЕВАЉЧИЋ МАРИНА  –  Уједињена  Српска
  12. ПОПОВИЋ МИРЈАНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  13. РАШЕВИЋ МИТАР  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  14. ТОДОРОВИЋ АЛЕКСАНДАР  –  Савез  независних  социјалдемократа  – СНСД
  1. ЧАНЧАР МАРИЈА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД

 

Бира се седам чланова Савјета.

 

  1. Б 003 ДОЊЕ  ПОЉЕ  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Доње  Поље

 

  1. АНЂЕЛИЋ  КАМЕНКО  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  2. БАБИЋ  ДРАГАН  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  3. ВУЈИЧИЋ  ЉИЉАНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  4. ДОБНИК  ЖЕЉКО  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  5. ДРАГИЧЕВИЋ  МИЛЕНКО  –  Социјалистичка  партија
  6. ЂОРЂЕВИЋ  СЛАВКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  7. ЕЛЕЗ  ЈОВАНА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  8. ЗЕЛОВИЋ  ЧЕДО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  9. ЂЕВИЋ  РАЈКО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  10. ЈЕГДИЋ РАДИВОЈЕ  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  11. ЈОВАНОВИЋ ДРАГИША  –  Социјалистичка  партија
  12. ЈОЈИЋ СЛОБОДАН  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  13. КОСТИЋ ДАНКА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  14. КРУНИЋ ВИОЛЕТА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  15. КРУНИЋ ЂОРЂЕ  –  Уједињена  Српска
  16. КРУНИЋ СЛОБОДАН  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  17. МАРИЋ КРИСТИНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  18. МИЛЕТИЋ РАДМИЛО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  19. ПЉЕВАЉЧИЋ ДРАГОСЛАВ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –

СНСД

  1. ТРИФКОВИЋ ДАНА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД

Бира се седам чланова Савјета.

 

 

  1. Б 004 ДУШАНОВО  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Душаново

 

  1. ВРЕЋО  ВАСО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  2. ДОСТИЋ  МАРИНА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  3. ДРАКУЛ  ТИЈАНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  4. ИВАНОВИЋ  ЈЕЛЕНКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  5. КУЛИЋ  МОМИР  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  6. ПЕЈОВИЋ  ЈЕЛЕНА  –  Социјалистичка  партија
  7. ПЕТРОВИЋ  НИНОСЛАВА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  8. ПЉЕВАЉЧИЋ  ЗОРА  –  Социјалистичка  партија
  9. ПЉЕВАЉЧИЋ  МИЛКА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  10. ПЉЕВАЉЧИЋ (Васо)  МИЛОМИР  –  Савез  независних  социјалдемократа  –

СНСД

  1. ПЉЕВАЉЧИЋ (Драгољуб)  МИЛОМИР  –  Уједињена  Српска
  2. РУЖИЋ МИЛАНКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  3. СЕКУЛОВИЋ НЕМАЊА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  4. СТАНОЈЕВИЋ ЈЕЛЕНКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  5. ТРИФКОВИЋ ЖАРКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  6. ШОЛАЈА ВЛАДИМИР  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС

Бира се седам чланова Савјета.

 

  1. Б 005 ЛАЗАРЕВО  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Лазарево

 

  1. БУРИЛО  ЧЕДОМИР  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  2. ВЛАШКИ  ДРАГОСЛАВ  –  Уједињена  Српска
  3. ЂОКОВИЋ  ГОРАН  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  4. ЗЕЧЕВИЋ  ИВАН  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  5. ЗЕЧЕВИЋ  МИЛЕНКО  –  Социјалистичка  партија
  6. ЗЕЧЕВИЋ  МИОДРАГ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  7. ЈАКИЋ  МИЛОШ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  8. КУНАРАЦ  ПРЕДРАГ  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  9. МИЛАНОВИЋ  МИРОСЛАВ  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  10. ОСТОЈИЋ РАДМИЛА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  11. РАДОВИЋ МИОДРАГ  –  Социјалистичка  партија
  12. РУЖИЋ ЗДРАВКО  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  13. СТЕВАНОВИЋ МИРА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  14. ТРИВУН МИЛАН  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  15. ШИФОРИЈА КОВАЧ  АНА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД

Бира се седам чланова Савјета.

 

  1. Б 006 БРОД   –   Савјет  Мјесне  заједнице  Брод

 

  1. АЋИМОВИЋ  МИЛОШ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  2. ВУКАДИНОВИЋ  БРАНЕ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  3. ЈАНКОВИЋ  РАТКО  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  4. ЈЕВТОВИЋ  ЈАЊА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  5. ЈОЈИЋ  ДУШКО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  6. КАЛАЈЏИЋ  РАДОВАН  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  7. КУЈУНЏИЋ  МИЛИВОЈЕ  –  Социјалистичка  партија
  8. МАЈДОВ  ЗОРИЦА  –  Уједињена  Српска
  9. МАРИЋ  НАДА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  10. МИЛАНОВИЋ ВЛАДИМИР  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  11. МИЛЕТИЋ НЕБОЈША  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  12. ОСТОВИЋ МИЛИЦА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  13. РАКИЋ НЕБОЈША  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  14. ТОМИЋ НЕДЕЉКО  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  15. ЋОСОВИЋ ДРАГОМИР  –  СДС  –  Српска  демократска  странка

 

Бира се седам чланова Савјета.

 

  1. Б 007 МИЉЕВИНА  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Миљевина

 

  1. БИЛИНАЦ  САЊА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  2. ВУКОВИЋ  ВЕСНА  –  Група  грађана   Мјесне  заједнице  Миљевина
  3. ГОВЕДАРИЦА  ДАЛИБОРКА  –  Група  грађана  Мјесне  заједнице  Миљевина
  4. ГОЛУБОВИЋ  СТЕФАН  –  Група  грађана  Мјесне  заједнице  Миљевина
  5. ДОЈЧИНОВСКИ  ТАЊА  –  Социјалистичка  партија
  6. ЕЛЕЗ  СВЕТЛАНА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  7. КРСМАН  НИКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  8. МЕЂО  ДУШАН  –  Група  грађана  Мјесне  заједнице  Миљевина
  9. МИЛУТИНОВИЋ  ЖЕЉКО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  10. НИНКОВИЋ ВЛАДИМИР  –  Група  грађана  Мјесне  заједнице  Миљевина
  11. НОВАКОВИЋ ПРЕДРАГ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  12. ПАВЛОВИЋ БОРИСЛАВ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  13. ПЕРИШИЋ СЛАВЕНКО  –  Група  грађана   Мјесне  заједнице  Миљевина
  14. СКАКАВАЦ НИКОЛА  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  15. СТАНКОВИЋ СИМО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  16. ФИЛИПОВИЋ АНЂЕЛА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  17. ФИЛИПОВИЋ ДИМИТРИЈЕ  –  СДС  –  Српска  демократска  странка

 

Бира се седам чланова Савјета.

 

  1. Б 008 ОБИЛИЋЕВО  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Обилићево 

 

  1. БОДИРОГА  ЗОРКА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  2. ДРАКУЛ  ДРАГАНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  3. КОСТИЋ  МИЛОРАД  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  4. КРУНИЋ  НЕМАЊА  –  Социјалистичка  партија
  5.  КРУНИЋ  РАДОМИР  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  6. ЛАЛОВАЦ  ЖАНА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  7. МИЛЕТИЋ  ИВАН  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  8. ПОПАДИЋ  СПОМЕНКА  –  Социјалистичка  партија
  9. РАДОВИЋ  ДАРА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  10. ЧАНЧАР БОРИВОЈЕ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  11. ЧАНЧАР ЗОРАН  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД

Бира се пет чланова Савјета.

 

  1. Б 009 ЛИВАДЕ  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Ливаде

 

  1. ВИЛОТИЋ  ЈЕЛЕНА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  2. ЂУРОВИЋ  БРАНКА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  3. ЂУРОВИЋ  МЛАДЕН  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  4. КУЛИЋ  ГОРДАНА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  5. ЛУЧИЋ  СЛАВИША  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  6. МУМИНОВИЋ  ЈЕЛЕНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  7. ПЕШИЋ  ДАРКО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  8. РАДОВИЋ  МИЛАДИН  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  9. РАДОВИЋ  РЕЉА  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  10. СИМОВИЋ ДАРКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  11. СТЕВАНОВИЋ МАЈА  –  Уједињена  Српска

Бира се пет чланова Савјета.

 

  1. Б 010 РЈЕЧИЦА  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Рјечица

 

  1. БАБИЋ МИЛАДИНКА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  2. ВУКОВИЋ СЛАВА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  3. ЂОКОВИЋ МИРОСЛАВ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  4. ИВАНОВИЋ НИКОЛА  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  5. ИКОНИЋ РАНКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  6. ПЕЈОВИЋ СТОЈАН  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  7. ЧЕЧАР СЛАВКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  8. ШКОБО ИГОР  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  9. ШОЛАЈА БИЉАНА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

  1. Б 011 ЈОШАНИЦА  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Јошаница

 

  1. БАБИЋ  БОРИША  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  2. БЛАГОЈЕВИЋ  РАДИСЛАВ  –  Социјалистичка  партија
  3. ВИЛОТИЋ  ЗОРА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  4. КУЛИЋ  МАРИЈАН  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  5. МАТОВИЋ  ЗОРАН  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  6. МАТОВИЋ  НЕДЕЉКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  7. ПЕЈОВИЋ  РАДМИЛА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  8. СИМЕУНОВИЋ  МИЛАДА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  9. ЧАНЧАР  МИЛОРАД  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  10. ШКИПИНА БОРИВОЈЕ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

  1. Б 012 УСТИКОЛИНА  –  Мјесне  заједнице  Устиколина

 

  1. БЛАГОЈЕВИЋ БОРИСАВ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  2. ВУКОВИЋ ИВАНА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  3. ВУКОВИЋ МАРКО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  4. ГАГОВИЋ ДОБРИЦА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  5. ГАГОВИЋ МИЛАН  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

  1. Б 013 КУТА  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Кута

 

  1. БОДИРОГА  АЛЕКСАНДРА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  2. БОДИРОГА  ЛУКА  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  3. ГРУБАЧИЋ  БЛАЖЕНКА  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  4. ГРУБАЧИЋ  ВЈЕКОСЛАВА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  5. ЂАЈИЋ  СЛАЂАНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  6. МИЛЕТИЋ  ВЛАДИМИР  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  7. МИЛЕТИЋ  ГРУЈО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  8. МИЛЕТИЋ  ТРИВКО  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  9. СТАНОЈЕВИЋ  МИЛАНКО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  10. ЋОСОВИЋ БОЈАН  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

 

  1. Б 014 ЈЕЛЕЧ  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Јелеч

 

  1. БЕЋИРЕВИЋ ЕСАД  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  2. ЈОВОВИЋ РАДМИЛО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  3. КАВАЗИЋ МУРТИЈА  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  4. МИЈАНОВИЋ ЗДРАВКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  5. МУШАНОВИЋ ХАЛИЛ  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  6. ПАШОВИЋ САНЕЛА  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  7. ХАЏИЋ ХАМО  –  СДА  –  Странка  демократске  акције

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

  1. Б 015 КОЗЈА  ЛУКА  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Козја  Лука

 

  1. БЕГАНОВИЋ ФЕРИД  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  2. ВАСИЉЕВИЋ РАДОСЛАВКА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  3. ВУКОВИЋ МИЛИВОЈЕ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  4. ЛЕПИР МУНЕВЕРА  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  5. РЕБИЋ ЈОВО  –  Народна  партија  Српске
  6. ТАБУЧИЋ АМИР  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  7. ЋУСКИЋ МИТАР  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  8. ХАЏИЋ ВАХИД  –  СДА  –  Странка  демократске  акције

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

  1. Б 016 КРАТИНЕ  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Кратине

 

  1. ЈЕЖ ХУРИЈА  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  2. КРАЈЧИН РАШИД  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  3. ПАЧАРИЗ СЕХИЈА  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  4. ЧАУШЕВИЋ КЕМО  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  5. ЧАУШЕВИЋ МУНИБ  –  СДА  –  Странка  демократске  акције

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

  1. Б 017 ИЗБИШНО  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Избишно

 

  1. БИБОВИЋ САМИР  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  2. КЕЧО АСИМ  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  3. МЕКИЋ РАМИЗА  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  4. МУСИЋ ХАСИБА  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  5. ОРУЧ ЗАЈКО  –  СДА  –  Странка  демократске  акције

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

  1. Б 018 ПОПОВ  МОСТ  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Попов  Мост

 

  1. БАЈРОВИЋ  АЛИЈА  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  2. БУНДА  МУШАН  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  3. ВЕЈО  ФАТИМА  –  Удружење  грађана  Бошњака  повратника  „АЛАЏА“  Фоча
  4. ИКОНИЋ  НЕНАД  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  5. ЈОЈИЋ  РАЈКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  6. КРШО  НЕЏАД  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  7. КРШО  РАМО  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  8. КРШО  РЕШАД  –  Удружење  грађана  Бошњака  повратника  „АЛАЏА“  Фоча
  9. РАДОВИЋ  МИЛЕНКА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  10. ХАСАМБЕГОВИЋ ЗАРИФА  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  11. ЏАМАЛИЈА АЗЕМ  –  Удружење  грађана  Бошњака  повратника  „АЛАЏА“ Фоча
  12. ШКОБО ТАТЈАНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка

Бира се пет чланова Савјета.

 

  1. Б 019 ЧЕЛИКОВО  ПОЉЕ  –

Савјет  Мјесне  заједнице  Челиково  Поље

 

  1. ВИДОЈЕВИЋ АЛЕКСАНДАР  –  ДНС – Демократски  народни  савез
  2. ВИДОЈЕВИЋ НАДА  –  ДНС – Демократски  народни  савез
  3. ДРАКУЛ МИОДРАГ  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  4. КРНОЈЕЛАЦ ИРМА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  5. ПЕЈОВИЋ САВО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  6. ПЕРИШИЋ ДРАГУТИН  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  7. СТАРОВИЋ ДРАГАН  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

 

  1. Б 020 ДРАГОЧАВА  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Драгочава

 

  1. ЂУРИЧИЋ ЗОРАН  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  2. ИВАНОВИЋ ВЛАДИМИР  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  3. МАРИЋ ДУШАН  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  4. МАРИЋ ИВАНА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  5. МИТРОВИЋ МОМЧИЛО  –  Уједињена  Српска
  6. МИХАJЛОВИЋ ВУКАН  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  7. НОВОВИЋ АЛЕКСАНДАР  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  8. ПУХАЛАЦ РОДОЉУБ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  9. ТОПАЛОВИЋ БОСИЉКА  –  СПС  –  Социјалистичка  партија  Српске  –

„Будућност  Сртпске“

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

 

  1. Б 021 ГОДИЈЕНО  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Годијено

 

  1. ЖИВАНОВИЋ ОБРЕН  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  2. КЛИНАЦ ЗАХИР  –  СДА  –  Странка  демократске  акције
  3. КРУНИЋ ВЕРА  –  Народни  демократски  покрет
  4. ПЉЕВАЉЧИЋ МИРОСЛАВ  –  Народни  демократски  покрет
  5. СИМОВИЋ РАДМИЛО  –  Народни  демократски  покрет
  6. СТАНОЈЕВИЋ ДРАГОСЛАВ  –  Народни  демократски  покрет

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

 

  1. Б 022 ЗАВАИТ  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Заваит

 

  1. БОЖОВИЋ ТРИВКО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  2. МАРКОВИЋ РАДМИЛ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  3. МАТОВИЋ РАДА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  4. СЕКУЛОВИЋ ВУКОЛА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  5. ТЕШОВИЋ ДРАГАН  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

  1. Б 023 ЧЕЛЕБИЋИ  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Челебићи

 

  1. БЛАГОЈЕВИЋ ВИДОСАВА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  2. БОДИРОГА МАРКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  3. ЛЕЧИЋ ДОБРИЛО  –  Демократски  савез  –  ДЕМОС
  4. ОСТОЈИЋ ИВКО  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  5. ОСТОЈИЋ ПРЕДРАГ  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  6. РАДОВИЋ МИЛИША  –  СДС  –  Српска  демократска  странка

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

  1. Б 024 МЕШТРЕВАЦ  –  Савјет  Мјесне  заједнице  Мештревац

 

  1. ДАВИДОВИЋ ДУШКО  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  2. ЖИВАНОВИЋ ВУКОЈИЦА  –  Савез  независних  социјалдемократа  –  СНСД
  3. ЖИВАНОВИЋ МИЛИЈА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  4. ЖИВАНОВИЋ ОБРЕН  –  СДС  –  Српска  демократска  странка
  5. ЖИВАНОВИЋ СЛАЂАНА  –  СДС  –  Српска  демократска  странка

 

Бира се пет чланова Савјета.

 

 

Гласање се врши заокруживањем одговарајућег редног броја испред кандидата за кога се гласа, а највише  за  онолико  кандидата  са  листе колико се бира чланова Савјета.

 

Неважећи гласачки листић је:

–  гласачки листић на коме је означен већи број кандидата од броја који се бира,

–  непопуњен гласачки листић и

– гласачки листић који је попуњен на начин да се не може са сигурношћу утврдити како је бирач гласао.

 

Наши пријатељи

Translate »