Милош Шарић предсједник фочанских беба

Овога викенда у Фочи је одржана 11. Конференција беба на којој је учествовало 60 новорођенчади.

Право учешћа имале су бебе које су дошле на свијет од септембра 2019. године, а изабрано је и трочлано предсједништво које чине најмлађе и најстарије бебе.

“Конференција беба” одржана је под покровитељством Општине Фоча која је  новчано даривала трочлано предсједништво и најпородице док су бројни донатори обезбиједили вриједне поклоне за учеснике конференције и све бебе рођене од почетка године.

У организацији ове манифестације општини Фоча помогли су општинска Туристичка организација, донатори и Министарсво породице омладине и спорта РС које је донирало клупу за дојење и пресвлачење беба, с намјером да се родитељима олакша боравак у природи са дјецом.