Вукадиновић честитао Божић

Начелник општине Милан Вукадиновић пожелио је у божићној честитки мир, здравље и срећан предстојећи најрадоснији хришћански празник Божић.

-Свим становницима Фоче православне вјероисповијести, који прослављају Божић по јулијанском календару, желим да празник Христовог рођења у њихова срца и домове донесе мир, здравље и добро расположење и да га прославе достојанствено са својим укућанима и полазницима, како и доликује овом најрадоснијем хришћанском празнику-наводи се у честитки Вукадиновића.

Вукадиновић је, уз традиционални поздрав „Мир Божји, Христос се роди!”, пожелио да најрадоснији хришћански празник буде уз наду у боље сутра и љубав најближих.

-Празник Христовог рођења је празник новог рођења и праштања, дан када треба да се промијенимо и покушамо да одбацимо све своје мане, а нагласимо врлине. Зато вас све позивам на јединство и саборност-навео је Вукадиновић.