Радно вријеме поводом предстојећих васкршњих и првомајских празника

Занатско-предузетнички, услужни и трговински објекти на подручју општине Фоча на Васкрс, 24. априла и у дане републичких празника 1. и 9. маја неће радити, док ће на Велики петак, 22. априла, Васкршњи понедјељак, 25. априла и 2. маја радити скраћено од 7.00 до 12.00 часова.

У дане празника, 24. априла, 1. и 9. маја, у временском периоду од 7.00 до 11.00 часова, дозвољена је производња хљеба и продаја у објектима за производњу и продају пекарских производа. У истом временском периоду радиће цвјећаре и продавнице погребне опреме, саопштено је из локалне управе.

Подсјећају да ће, према ранијој Одлуци о радном времену трговинских, занатских и услужних дјелатности на подручју општине Фоча, од 1. маја до 30. септембра, продавнице недјељом радити од 7.00 до 12.00 часова, осим када је недјеља празник.

Угоститељски објекти и приређивачи игара на срећу на Велики петак радиће од 6.00 до 18.00 часова, а осталим празничним данима у редовном радном времену.

Током празника дозвољен је неограничен рад бензинским пумпама, које ће моћи да продају само гориво.

Утврђен је и распоред радног времена апотека, које ће за празнике  радити у временском периоду од 8.00 до 14.00 часова. Према истом распореду апотеке ће радити путем приправности од 14.00 до 8.00 часова наредног дана.

22. април  – „АПОТЕКА“ ФОЧА,

24. април – „ИКСПЕРА ФАРМАСИ“,

25. април – „ЦРВЕНА АПОТЕКА“,

1. мај – „МОЈА АПОТЕКА“,

2. мај – „АПОТЕКА“ ФОЧА,

9. мај – „ЦРВЕНА АПОТЕКА“.