Начелник честитао Дан Републике – Српска је трајна категорија, настала на племенитим циљевима

Начелник општине Милан Вукадиновић, честитао је 9. јануар – Дан Републике Српске становницима општине Фоча и свима онима којима је Република Српска у срцу.
“Дан Републике Српске прилика је да обновимо сјећање на све оне који су дали оно најважније за њу, а то су животи и жртвоване године. Ово је прилика да схватимо да само јединствени можемо да одолимо свим препрекама и искушењима” – рекао је Вукадиновић.
Вукадиновић је истао да је Република Српска трајна категорија, настала на племенитим циљевима, иако се данас из неких кругова могу чути зле ријечи и помисли, не поштујући опредијељеност једног народа да се сачува и очува.
“Нека сваки педаљ Републике Српске, уз поштовање свих народа који у њој живе, буде дуговјечан, довољан за све, напредан, слободан и сигуран. Срећан Дан Републике!” – поручио је.