СЈЕДНИЦЕ И ДНЕВНИ РЕД

Сједнице се одржавају у правилу једном мјесечно. Овдје преузмите дневни ред и све материјале. Послије сједнице овдје су доступни још и извјештаји са сједница и скраћени записници.

На овај начин, грађани и заинтересована јавност, прије сједнице биће благовремено упознати о питањима о којима ће одборници доносити одлуке. Комплетне материјале, у .зип формату, можете преузети испод.

СКУПШТИНА ОПШТИНЕ ФОЧА - ПОЗИВ
За 2020. годину

СКУПШТИНА ОПШТИНЕ ФОЧА - ПОЗИВ

За достављање приједлога за додјелу награда и признања Општине Фоча за 2020. годину
advanced divider

Најновије вијести из Скупштине

ОДРЖАНА ПРВА – КОНСТИТУТИВНА СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ФОЧА

15/01/2021

ОДРЖАНА  ПРВА – КОНСТИТУТИВНА СЈЕДНИЦА СКУПШТИНЕ  ОПШТИНЕ  ФОЧА             Прва – конститутивна сједница Скупштине

Позив за ПРВУ – КОНСТИТУТИВНУ  СЈЕДНИЦУ   СКУПШТИНЕ  ОПШТИНЕ  ФОЧА

Позив за ПРВУ – КОНСТИТУТИВНУ  СЈЕДНИЦУ  СКУПШТИНЕ  ОПШТИНЕ  ФОЧА

05/01/2021

РЕПУБЛИКА  СРПСКА  ОПШТИНА  ФОЧА  СКУПШТИНА  ОПШТИНЕ  ФОЧА  Ф О Ч А Број:   01 – 013

Позив за 41. сједницу СО Фоча – четвртак, 1. октобар 2020. године

25/09/2020

Четрдесет прва редовна сједница Скупштине Општине Фоча ће се одржати у четвртак, дана 1.